CZAS TRWANIA: 2 GODZINY 15 MINUT

Bogini to doskonały pakiet, który jest pochwałą kobiecości i wyrazem wdzięczności za dobro, czułość i troskę.

540,00

# Bogini

540,00

Opis

Bogini to doskonały pakiet, który jest pochwałą kobiecości i wyrazem wdzięczności za dobro, czułość i troskę.

OPIS ZABIEGU BOTANICZNEGO NA CIAŁO:
100% naturalny, wyjątkowy i niepowtarzalny Zabieg Botaniczny Mokosh powstał z pasji łączenia niezwykłych woni z intensywnym dogłębnym oddziaływaniem roślinnych ekstraktów.

Zabieg składa się z otulającego ciało aromatycznego pilingu z soli morskiej o ciepłym zapachu wanilii i tymianku, który pozostawia skórę gładką, lśniącą i napiętą. Po pilingu następuje orientalny rytuał inspirowany masażami: Lomi Lomi, Tajskim, Balijskim i Shiatsu. Intensywny masaż niweluje wszelkie napięcia mięśniowe, doskonale oczyszcza zmęczony umysł i dodaje energii. A uciskanie punktów spustowych, które wykazują największe napięcia, daje pełne rozluźnienie i wprowadza w stan totalnego relaksu.
A bogactwo ekstraktów botanicznych (m. in. cynamonu, limonki, tymianku i wanilii) sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna oraz otulona pięknym, niepowtarzalnym zapachem.

OPIS JAPOŃSKIEGO LIFTINGUJĄCEGO MASAŻU TWARZY
Ten rytuał jest drogą do osiągnięcia i utrzymania naturalnego piękna, młodości i relaksu.
Łączy on w sobie techniki tradycyjnego masażu japońskiego, akupresury oraz drenażu limfatycznego, dzięki którym skóra jest wygładzona i jędrna. Otrzymany przyjemną i w 100% bezpieczną metodą efekt porównywany jest do terapii chirurgicznej. Wykonywany systematycznie zapobiega starzeniu się skóry i redukuje istniejące zmarszczki.