REGENERACJA Miejskie Spa Batorego – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

REGENERACJA Miejskie Spa Batorego

REGENERACJA miejskie spa na os. S. Batorego jest kolebką marki,
znajduje się na poznańskim Piątkowie, ”przytulona” do Rezerwatu Żurawiniec.

W REGENERACJI łączymy naturalne terapie, ekologiczne kosmetyki, niszowe produkty z najnowszymi nieinwazyjnymi technologiami. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, tworząc skrupulatnie dobrany program pielęgnacyjny. Sympatyczna obsługa, doświadczenie i wiedza naszych terapeutów, dbałość o detale i profesjonalizm pozwolą Państwu odkryć niezwykły wymiar SPA – relaks poprzez holistyczną regenerację ciała i ducha.

REGENERACJA miejskie spa Batorego

os. Stefana Batorego 80A/L1

60-687 Poznań

Telefon kontaktowy:

602 745 700

Informacje o zabiegach, umawianie wizyt: recepcja@regeneracja-spa.pl

Oferty, współpraca: batorego@regeneracja-spa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 21

sobota: 8 – 16

DANE DO PRZELEWU:
70 1140 2004 0000 3102 6478 4028 (mBank)

NEROLI Agnieszka Zwierzchowska

Dolna Wilda 87 61-501 PoznańZapraszamy do wnętrzaPoznaj naszą załogę

Ania

KOSMETOLOG, KIEROWNIK SPA

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji. Z natury spokojna, otwarta na ludzi, opanowana i ciepła. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół lub z wciągającą książką i gorącą herbatką.


Kamila

KOSMETOLOG, SPECJALISTA DS. JAKOŚCI KOSMETYKÓW

Absolwentka Chemii i Technologii Kosmetyków Politechniki Krakowskiej oraz Kosmetologii Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Dobiera zabiegi dokładnie analizując składy preparatów kosmetycznych, nawet do najbardziej wymagającej skóry.


Marta

KOSMETOLOG

Z wykształcenia Kosmetolog, absolwentka pedagogiki edukacji prozdrowotnej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Z uśmiechem / optymizmem / podchodzi do ludzi i ich indywidualnych potrzeb. Cierpliwa oraz opanowana w swej pracy dba o każdy detal. Jej pasją na co dzień jest poznawanie kulinarnych tajników, relaks z bliskimi w domowym zaciszu bądź wśród zieleni.
Sylwia

KOSMETOLOG

Z wykształcenia jest kosmetologiem, podologiem i ukończyła kierunek Manager Produktów Kosmetycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z kolei zamiłowanie do jedzenia zaprowadziło ją na Uniwersytet Przyrodniczy , na którym ukończyła dietetykę. W swojej pracy do człowieka podchodzi indywidualnie i holistycznie, satysfakcję przynosi jej uśmiech i moment kiedy ktoś poczuje się lepiej „w swojej skórze”.


Patrycja

KOSMETOLOG

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Wrażliwa na uczucia i potrzeby innych ludzi. Świadomie posługuje się językiem ciała jakim jest dotyk, uważa, że ten jest w stanie nie tylko ukoić i rozluźnić ciało, ale też doprowadzić do równowagi i harmonii ducha. Zafascynowana światem, uwielbia wycieczki rowerowe i nigdy nie rozstaje się ze swoim aparatem.


Jola

MANAGER

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z wykształcenia i z zamiłowania humanista. Wrażliwa i empatyczna. Z uważnością wsłuchuje się w potrzeby drugiego człowieka. Uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi. Nigdy się nie nudzi. Stara się cieszyć z małych rzeczy. Jest estetką, lubi ładne przedmioty, wnętrza, krajobrazy. Mówi, że świat i ludzie są naprawdę piękni.

 
0