REGENERACJA Miejskie Spa Batorego – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

REGENERACJA Miejskie Spa Batorego

REGENERACJA miejskie spa na os. S. Batorego jest kolebką marki,
znajduje się na poznańskim Piątkowie, ”przytulona” do Rezerwatu Żurawiniec.

W REGENERACJI łączymy naturalne terapie, ekologiczne kosmetyki, niszowe produkty z najnowszymi nieinwazyjnymi technologiami. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, tworząc skrupulatnie dobrany program pielęgnacyjny. Sympatyczna obsługa, doświadczenie i wiedza naszych terapeutów, dbałość o detale i profesjonalizm pozwolą Państwu odkryć niezwykły wymiar SPA – relaks poprzez holistyczną regenerację ciała i ducha.

REGENERACJA miejskie spa Batorego

os. Stefana Batorego 80A/L1

60-687 Poznań

Telefon kontaktowy:

602 745 700

Informacje o zabiegach, umawianie wizyt: recepcja@regeneracja-spa.pl

Oferty, współpraca: batorego@regeneracja-spa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 21

sobota: 8 – 16Zapraszamy do wnętrzaPoznaj naszą załogę

Iza

WŁAŚCICIEL

Pełna dobrego humoru ekonomistka. Filozofia slow life jest jej mottem. Podróże to jej pasja, lubi poznawać nowe zwyczaje i kultury, na całym świecie szuka pomysłów które można by przenieść do nas by poczuć klimat różnych kontynentów.


Kamila

KOSMETOLOG, SPECJALISTA DS. JAKOŚCI KOSMETYKÓW

Absolwentka Chemii i Technologii Kosmetyków Politechniki Krakowskiej oraz Kosmetologii Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Dobiera zabiegi dokładnie analizując składy preparatów kosmetycznych, nawet do najbardziej wymagającej skóry.


Marta

KOSMETOLOG

Z wykształcenia Kosmetolog, absolwentka pedagogiki edukacji prozdrowotnej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Z uśmiechem / optymizmem / podchodzi do ludzi i ich indywidualnych potrzeb. Cierpliwa oraz opanowana w swej pracy dba o każdy detal. Jej pasją na co dzień jest poznawanie kulinarnych tajników, relaks z bliskimi w domowym zaciszu bądź wśród zieleni.
Sylwia

KOSMETOLOG

Z wykształcenia jest kosmetologiem, podologiem i ukończyła kierunek Manager Produktów Kosmetycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z kolei zamiłowanie do jedzenia zaprowadziło ją na Uniwersytet Przyrodniczy , na którym ukończyła dietetykę. W swojej pracy do człowieka podchodzi indywidualnie i holistycznie, satysfakcję przynosi jej uśmiech i moment kiedy ktoś poczuje się lepiej „w swojej skórze”.


Marta Kinga

KOSMETOLOG

Studentka ostatniego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Indywidualne podejście do człowieka oraz zaangażowanie pozwala odpowiednio dopasować plan pielęgnacyjny dla każdej osoby. Podczas zabiegów pomoże się zrelaksować oraz zredukować stres. Otwarta na ludzi, ciekawa świata, uwielbia górskie wędrówki.


Karolina

FIZJOTERAPEUTKA

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym. Z pasji do kosmetologii pogłębia swoja wiedze na studiach magisterskich w tym kierunku. W pracy łączy techniki manualne i indywidualnie dobrane terapie. W życiu dąży do harmonii. Wolny czas spędza z rodziną. Jest miłośniczką dobrej kuchni, filmów oraz aktywnych form wypoczynku.
0