CZAS TRWANIA: 1 GODZINA

Autorski zabieg I stopnia proXN

Autorski zabieg I STOPNIA – idealny zabieg na lato! Zabieg, który chroni Twoją skórę podczas wakacji i przywraca jej blask po powrocie!

400,00

Autorski zabieg I stopnia proXN

400,00

Opis

Autorski zabieg I STOPNIA – idealny zabieg na lato! Zabieg, który chroni Twoją skórę podczas wakacji i przywraca jej blask po powrocie!

Pierwsze kliniczne oznaki starzenia się skóry takie jak utrata jędrności i gęstości, zmarszczki mimiczne, przebarwienia i suchość skóry są efektem przewlekłych stanów zapalnych wywołanych przez stres oksydacyjny.
Ksantohumol serce zabiegów i pielęgnacji domowej proXN to jeden z najsilniejszych antyoksydantów zewnątrzpochodnych – 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C – dzięki czemu efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami.
Autorski zabieg I stopnia – przywraca integralności naskórka oraz wzmacnia system antyoksydacyjny skóry:
Działanie? Nasycenie naskórka antyoksydantem, aby skutecznie chronić skórę przed negatywnym działaniem UV, a także aby regenerować skórę po kąpielach słonecznych.

Zaczynamy od demakijażu i oczyszczenia Twojej skóry innowacyjnymi produktami proXN,
które nie tylko chronią delikatną barierę hydro-lipidową i warstwę rogową Twojej skóry, ale także dostarczają jej niezbędnych lipidów. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakładamy serce zabiegu: sterylną ampułkę z kompleksem Ksantohumolu, a następnie Sterile Biocell Facial Mask – maskę o nano-włóknistej strukturze, która perfekcyjnie przylega do skóry, tworząc idealną okluzję, dzięki czemu substancje aktywne wnikają jeszcze głębiej. Maskę pozostawiamy na 15-30min w zależności od potrzeb skóry – w trakcie wykonujemy nasz autorski masaż karku i dekoltu dla pełnego relaksu i odprężenia!

Ale na tym jeszcze nie koniec! Po zdjęciu maski poznasz cudowne właściwości prawdziwej gwiazdy wśród produktów marki proXN – Antioxidant Therapy — możesz go mieć także w domu, by cieszyć się jego antyoksydacyjnymi i regenerującymi właściwościami każdego dnia. Na koniec aplikujemy Sun Barrier, który zapewni natychmiastową ochronę przed słońcem tuż po zabiegu, bo Twoja skóra zasługuje na najlepsze!

Przyjdź i doświadcz tego unikatowego zabiegu w naszym spa. Odkryj piękno swojej skóry z marką proXN w stylu REGENERACJI!