CZAS TRWANIA: 1 GODZINA | NIEDOSTĘPNY W SPA MALTA

Rytuał Ponadczasowe Piękno

UWAGA NOWOŚĆ: Silnie liftingujący rytuał autorski skoncentrowany na modelowaniu owalu twarzy. Bazą zabiegu są elementy masażu Kobido, połączone z wykorzystaniem specjalnej maski poprawiającej kontury. Ich efektem jest spektakularny lifting twarzy, jej ujędrnienie i poprawa krążenia.

350,00

Rytuał Ponadczasowe Piękno

350,00

Opis

Silnie liftingujący rytuał autorski skoncentrowany na modelowaniu owalu twarzy. Bazą zabiegu są elementy masażu Kobido, połączone z wykorzystaniem specjalnej maski poprawiającej kontury. Ich efektem jest spektakularny lifting twarzy, jej ujędrnienie i poprawa krążenia.

Po demakijażu dobranym do rodzaju cery, następuje intensywny masaż twarzy dzielący się na część relaksacyjną oraz mocniejszą, której celem jest intensywny lifting. Rytuał wieńczy innowacyjna maska, która łączy mechaniczne modelowanie twarzy, poprzez zawartość oryginalnej, elastycznej i napinającej skórę tkaniny, z działaniem nowoczesnych, liftingujących aktywnych składników. Ten rytuał to gwarancja pełnego rozluźnienia napiętych przez stres mięśni twarzy przy jednoczesnym liftingu.