Co nowego? – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

Co nowego?

UWAGA: NOWA MARKA W REGENERACJI

BINELLA to szwajcarska marka kosmetyków ortomolekularnych, która stworzyła nowatorski program pielęgnacji szytej na miarę. Jej intensywnie odmładzające efekty nas zachwyciły! Oto dlaczego jeszcze wybrałyśmy markę BINELLA:

>>> Jej kuracje to połączenie ortomolekularnej medycyny, nauk żywieniowych i holistycznych kosmetyków

>>> Opatentowane przez markę esencje oligomolekularne Cell iQ® zawierają: komórki macierzyste, duże dawki mikroelementów (witamin, minerałów, pierwiastków śladowych), aktywne ekstrakty, substancje nawilżające i aktywne substancje ochronne

>>> Jednocześnie są wolne od sztucznych barwników i zapachów, skażonego alkoholu, olejów mineralnych, silikonów, parabenów i szkodliwych dla skóry substancji konserwujących

>>> pozwalają osiągnąć efekt zdrowej, młodzieńczej I dogłębnie odżywionej skóry w ciągu 2-3 tygodni

Tylko we wrześniu inauguracyjna cena zabiegu 350 PLN (kuracja z użyciem infuzji tlenowej, czas trwania: 1,5 h, cena regularna: 390 PLN) oraz spersonalizowana kuracja domowa do zabiegu w cenie 80 PLN (zamiast 120PLN)!

Kliknij po więcej o INTENSYWNEJ KURACJI ODMADZAJĄCEJ BINELLA >>>


WAKACJE w REGENERACJI trwają do końca LATA!

Nie martw się upływającymi wakacjami, popraw sobie nastrój i skorzystaj z naszej wakacyjnej oferty zREGENERUJ SIĘ LATEM. Aromatyczne pilingi i masaże oraz nawilżające zabiegi na twarz to doskonałe antidotum na przesuszoną skórę.

ZAJRZYJ PO SZCZEGÓŁY OFERTY zREGENERUJ SIĘ LATEM >>>

Nic tak nie poprawia humoru jak prezenty. Weź udział w naszym KONKURSIE na FaceBook i wygraj jeden z 6 KOKOSOWYCH PILINGÓW dla DWÓCH OSÓB.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE >>>

UWAGA: Wakacyjne zabiegi w wyjątkowych letnich cenach dostępne są tylko do 23.09.2018. Jeśli nie masz jeszcze naszego REGENERACYJNEGO PASZPORTU, koniecznie zapytaj o niego w naszych SPA – to przepustka do egzotycznych podróży w trampingowych cenach.

Ważna informacja w REGENERACJA BATOREGO: We wrześniu po urlopie macierzyńskim wraca do nas Marta!


0