Co nowego? – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

Co nowego?

UWAGA NOWOŚĆ: GUA SHA

Z wielką duma i radością przedstawiamy nasz nowy autorski rytuał odmładzająco – relaksujący GUA SHA, który z już teraz został okrzyknięty prze nasze terapeutki niekwestionowanym hitem w REGENERACJI.

Rytuał odmładzająco – relaksujący Gua Sha (1 godzina 30 minut, 380 PLN) to głęboko regenerujący i dający spektakularne efekty zabieg, który łączy starożytną technikę uzdrawiającego masażu Gua Sha, wykonywanego za pomocą dwóch kamieni jadeitowych, z seansem relaksacyjnym i odżywczą maską ze spiruliny.

Pierwsza część zabiegu obejmuje drenaż limfatyczny wykonywany wzdłuż meridian, nakierowany na usunięcie toksyn i opuchlizny oraz zmniejszenie i oczyszczenie porów. Druga cześć skupia się na rozluźnieniu i wzmocnieniu osłabionych mięśni, w celu wygładzenia skóry i redukcji zmarszczek. Wygląd wypoczętej, odżywionej skóry zapewnia położona pod koniec rytuału maska z organicznej spiruliny.

Efektem rytuału jest promienna, napięta skóra twarzy i wypoczęte, zrelaksowane ciało oraz umysł. Nie bez powodu technika Gua Sha nazywana jest naturalnym botoksem medycyny wschodu.

 


Rytuał PONADCZASOWE PIĘKNO w naszej wakacyjnej promocji

W naszej zakładce REGENERACYJNE PODRÓŻE dodałyśmy nasz nowy hit PONADCZASOWE PIĘKNO w promocyjnej cenie 290 zł (cena regularna 320zł)

PONADCZASOWE PIĘKNO to silnie liftingujący autorski rytuał skoncentrowany
na modelowaniu owalu twarzy. Masaż Kobido + Innowacyjna maska poprawiająca kontur twarzy = spektakularny lifting twarzy 320 zł 290 zł

Orientalny masaż ciała inspirowany tajskim, balijskim, lomi lomi i shiatsu 200 zł 180 zł

Zabieg botaniczny – rytuał orientalny otulający ciało egzotycznym zapachem cynamonu i cytrusów 270 zł 240 zł

Japoński masaż twarzy – liftingujący masaż twarzy z elementami drenażu i akupresury 200 zł 180 zł

Koreański masaż twarzy – orzeźwia i koi przesuszoną słońcem skórę 150 zł 130 zł

Wszystkich żądnych wakacyjnych przygód zapraszamy na inauguracyjny warsztat z masażu Gua Sha zwanego botoksem Wschodu. Szczegóły dotyczące warsztatu dostępne na naszym profilu Facebook


0