Co nowego? – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

Co nowego?

Podaruj mamie święty spokój

Każdy z nas wie, że MAMA to pokłady miłości, czułości i empatii. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ta MAMA potrzebuje odpoczynku i ŚWIĘTEGO SPOKOJU.

Chcemy pamiętać o MAMACH na co dzień, ale nie zawsze się to udaje.

DZIEŃ MATKI to doskonała okazja, by obdarować MAMY ŚWIĘTYM SPOKOJEM, opieką terapeutów, czułym dotykiem, wonią relaksujących olejków i relaksującą muzyką i aromatycznym naparem.

W tym roku polecamy BONY WARTOŚCIOWE o wymownej nazwie ŚWIĘTY SPOKÓJ, by każda z MAM mogła wybrać z oferty to, na co ma ochotę.

Eleganckie bony można kupić w naszych spa lub na stronie: https://regeneracja-spa.pl/oferta/na-dzien-matki/


Darmowa konsultacja kosmetologiczna w spa

Jutro DZIEŃ KOBIET – święto, które przypomina nam, jak wiele KOBIETY zrobiły dla świata.

Dziś czas zrobić coś dla siebie, obudzić się z zimowego snu, codziennej bieganiny,troski o wszystkich i o wszystko.
To czas, by zadbać o siebie, o swoje naturalne piękno, którego źródło jest w naszym wnętrzu, samopoczuciu, samoświadomości, radości z życia…

Dlatego zachęcamy Was (i siebie też:) do zaplanowania drobnych przyjemności, uciech dla ciała i duszy.

Jeśli chcecie, by tym razem ktoś zadał o Was z troską, zrozumieniem i czułością, nasze terapeutki zrobią to z wielka radością i zaangażowaniem.

Spersonalizowane plany pielęgnacyjne opracowane przez nasze kosmetolożki pozwolą przygotować na wiosnę skórę, włosy i ciało.

Podczas DARMOWEJ KONSULTACJI KOSMETOLOGICZNEJ, zdradzimy Wam tajniki najbardziej efektywnych praktyk pielęgnacyjnych w spa oraz w domu.


0