Co nowego? – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

Co nowego?

SPA na poprawę nastroju!

Gdy dni są coraz krótsze, słońca ubywa a temperatura spada, warto poprawić nastrój w spa.

NOWOŚĆ: Dotleniający zabieg sezonowy Wanilia i Marakuja (1 godz. 240 PLN).

Nasz nowy aromatyczny, jesienno-zimowy zabieg na twarz Wanilia i Marakuja (Sothys) to doskonałe remedium na jesienną melancholię. Pobudza zmysły swym egzotycznym zapachem i aksamitnym dotykiem, otula masażem twarzy. Zabieg jesienno – zimowy wzbogacony jest koktajlem minerałów (cynk, wapń, magnez, miedź), który przyczynia się do zwiększenia ilości energii, niezbędnej dla obrony przed trudnymi warunkami środowiska.

>>> Zapisz się na zabieg w spa lub przez stronę internetową

>>> Zapisy on-line


Nasza misja...

Misją REGENERACJI jest edukacja i utrwalanie dobrych nawyków. Chcąc dzielić się naszą wiedzą dotyczącą naturalnych metod utrzymywania młodzieńczego wyglądu, wprowadzamy INDYWIDUALNY KURS MASAŻU TWARZY ANTI-AGE. Ten kilkunastominutowy masaż, stosowany codziennie, daje trwały i widoczny efekt młodzieńczego wyglądu, redukcji zmarszczek i ujędrnienia. Kurs łączymy z konsultacją kosmetologiczną, która pozwoli dobrać aktywne składniki kosmetyków do indywidualnych potrzeb skóry. Po masażu nakładamy maskę zbożową, która stanowi jedyną w swoim rodzaju bombę witaminowo – minerałową.

KURS AUTOMASAŻU z ZABIEGIEM NA TWARZ (konsultacja + kurs masażu + odżywcza maska, 2h, 350 PLN).

Więcej o zabiegu>>>

Celem jaki stawimy sobie w codziennej pracy jest nieustanne dążenie do doskonałości: w obsłudze naszych klientów oraz oferowanych zabiegach i kosmetykach. Dlatego nagroda SPA DOSKONAŁE, jaką przyznał nam miesięcznika Twój Styl SPA jest dla nas bardzo cennym trofeum. Znakiem, że obrałyśmy właściwą drogę i motywacją do dalszych starań. Dziękujemy Wam kochani klienci za głosy, wsparcie i za to, że jesteście z nami. Dziękujemy Wam pracownicy, że dzielnie realizujecie nasze wspólne cele!
Zapraszamy do naszych spa! SPA DOSKONAŁYCH 🙂


0