Co nowego?

Czy lubisz REGENERACJĘ?

Lato w pełni, a w REGENERACJI wciąż pełnia sezonu. Pomagamy przygotować ciała i twarze naszych klientów przed urlopami, ale też nawilżamy i odżywiamy je po powrotach z wakacji. Każdego dnia odwiedzają nas rzesze klientów, którzy dają nam motywację do działania. Cenimy sobie każdą uwagę na temat jakości naszych usług. Analizujemy je, wyciągając wnioski na przyszłość. Zdajemy sobie, bowiem sprawę, że dążenie do uzyskania perfekcyjnej jakości to proces, który nigdy nie ustaje.

Jeśli uważacie Państwo, ze zasługujemy na dobrą opinię w necie, oceńcie nas proszę na Google, FB lub TripAdvisor. W podziękowaniu za ten wysiłek, nagrodzimy Was 15% jednorazowym rabatem na usługę zrealizowaną w sierpniu w naszym spa.

ZAPRASZAMY!


 

ZACHWYCAMY EFEKTAMI!

 

 

Tym razem staramy się zachwycić podwójnie: efektami zabiegów i efektami remontu.

REGENERACJA miejskie spa na Batorego jest już po metamorfozie. Czekamy z niecierpliwością na opinie klientów. Jesteśmy bardzo ciekawi czy się Państwu spodoba jej nowa odsłona.

Zapraszamy serdecznie na promocyjne letnie zabiegi, a już niebawem na jesienne nowości.


Wakacyjne wyprzedaże

Wszyscy lubimy promocje, na których można upolować perełki w atrakcyjnych cenach. Dlatego w REGENERACJI przygotowałyśmy prawdziwe okazje dla tych, który chcieliby zatroszczyć się o ciało i ducha podczas wakacyjnej laby. Polecamy sprawdzone zabiegi w wyjątkowych cenach i różnych opcjach czasowych.

 

Oferta ważna jest do 3 września, tak by każdy chętny mógł z niej skorzystać*.

>> AROMAPLASTY DECLEOR – ZABIEG NA TWARZ1godzina 15minut 190pln (cena regularna 230pln)

>> EKSPRESOWY ODŻYWCZY ZABIEG NA TWARZ DECLEOR – 40 minut 120pln

>> REGENERACJA LUNCH TIME ALQVIMIA – 1godzina 140pln (cena regularna 180pln)

>> AROMA BODY – ZABIEG NA CIAŁO DECLEOR – 1 godzina – 150 pln, 1 godzina 30 minut – 200 pln, 2 godziny – 250 pln (cena regularna: 300 PLN, 1 godzina 30 minut)

>> RYTUAŁY NA CIAŁO ALQVIMIA 1 godzina – 150 pln, 1 godzina 30 minut – 200 pln, 2 godziny – 250 pln (cena regularna: 300 PLN, 1 godzina 30 minut)

Szczegóły dostępne na stronie regeneracja-spa.pl/oferta-wakacyjna