Co nowego? – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

Co nowego?

ZAGŁOSUJ na REGENERACJA miejskie spa w konkursie SPA DOSKONAŁE!

Każdego dnia staramy się podnosić nasze kompetencje i troszczyć o detale, by Wam nasi klienci było u nas coraz lepiej. Starannie selekcjonujemy rytuały i zabiegi, by nie tylko gwarantowały optymalny efekt, ale też stanowiły prawdziwe antidotum na stres i zmęczenie.

Przyszedł czas konfrontacji…

W tym roku miesięcznik TWÓJ STYL po raz kolejny ogłosił konkurs na SPA DOSKONAŁE 2018, w którym wybiera najlepsze DAY SPA w Polsce. Będzie nam niezwykle miło, jeśli zdecydujecie się Państwo zagłosować na REGENERACJĘ.

UWAGA: >> Tym razem głosowanie odbywa się drogą elektroniczną. Dlatego, by zagłosować, trzeba wejść na stronę STYL.PL
(http://www.styl.pl/o-nas/news-spa-doskonale-2018,nId,2452913), wypełnić ankietę i wysłać ją mailem do 15.01.2018.

>> O przejściu do kolejnego etapu decyduje ilość przesłanych ankiet!!!


Rozpieszczamy masażami

Jeśli czujesz się zmęczony, brakuje Ci energii i słońca, ta oferta jest dla Ciebie!

Listopad to najlepszy miesiąc na start w wyjątkowymi PREMIERAMI:

>> MASAŻ ORIENTALNY – to długo oczekiwany, autorski, bardzo intensywny, a zarazem niezwykle relaksujący rytuał inspirowany egzotycznymi masażami Lomi Lomi, Tajskim, Shiatsu oraz Balijskim. Czerpiąc z różnych kultur wszystko to, co najlepsze, daje fizyczne i psychiczne ukojenie.

TYLKO W LISTOPADZIE: 1 GODZ. 30 MIN. – 180 PLN

(cena regularna: 1 GODZ. – 180 PLN, 1 GODZ. 30 MIN. – 220 PLN)

>> ZABIEG BOTANICZNY100% naturalny, wyjątkowy i niepowtarzalny Zabieg Botaniczny Mokosh powstał z pasji łączenia niezwykłych woni z intensywnym dogłębnym oddziaływaniem roślinnych ekstraktów (m. in. cynamonu, limonki, tymianku i wanilii). Po pilingu następuje orientalny rytuał inspirowany masażami: Lomi Lomi, Tajskim, Balijskim i Shiatsu. Intensywny masaż niweluje wszelkie napięcia mięśniowe, doskonale oczyszcza zmęczony umysł i dodaje energii.

TYLKO W LISTOPADZIE: 2 GODZ. – 250 PLN

(cena regularna: 1 GODZ. 30 MIN. – 250 PLN, 2 GODZ. 300 PLN

>> PILING BOTANICZNY – wygładzający, oczyszczający i napinający piling, który zapewnia wielowymiarową pielęgnację. Sól z Morza Martwego masuje ciało, poprawia krążenie i usuwa martwe komórki naskórka. Naturalne, zimnotłoczone oleje i masło Shea nawilżają skórę i odbudowują płaszcz lipidowy, a botaniczne ekstrakty (m. in. cynamon, limonka, tymianek i wanilia) sprawiają, że skóra staje się miękka i delikatna oraz otulona pięknym, niepowtarzalnym zapachem.


0