SPA Poznań

BATOREGO
61 8 247 247, 602 745 700

 

 

 Julia zdjecieJulia - absolwentka fizjoterapii i położna w jednej osobie. Współzałożycielka REGENERACJI, stworzyła ofertę dla kobiet w ciąży i młodych mam. Wykonuje doskonały refleksologiczny masaż stóp. Entuzjastka holistycznego podejścia do człowieka i jego potrzeb, terapeutka ciała i duszy.. Emanuje spokojem, cierpliwa, ciepła, obdziela entuzjazmem i dobrym humorem cały zespół REGENERACJI. Na co dzień mama dwóch urwisów, która w rzadkich wolnych chwilach, piecze genialne muf finki i tarty.

 

 

 

 

Marta - mgr kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Cechuje ją skrupulatność, którą wyraża w każdym zabiegu, a w połączeniu z delikatnością i spokojem potrafi wprawić w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Opanowana, subtelna, lubi i potrafi słuchać. Wykorzystuje każdy dzień by doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoje zdolności, zarówno w pracy jak i poza nią. W wolnych chwilach uwielbia gotować, zaczytuje się w książkach i zgłębia tajniki pilatesu.

 

 

 

 

1DSC_5375 Ania - kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Codziennie z pasją i zaangażowaniem podnosi swoje kwalifikacje poszerzając wiedzę z dziedziny kosmetologii i najnowszych technik makijażu. Z natury spokojna, otwarta na ludzi, opanowana i cierpliwa. Cieszą ją widoczne efekty pracy a uśmiech i zadowolenie klientów są dla niej największą nagrodą. Pomaganie w wydobyciu zewnętrznego i wewnętrznego piękna to dla niej nie tylko praca ale przede wszystkim przyjemność i realizacja marzeń. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Odpoczywa przy dobrej książce i aromatycznej herbacie. W REGENERACJI miejskie spa Ania jest specjalistka od wizażu i makijażu.