REGENERACJA Miejskie Spa Batorego – Regeneracja Miejskie SPA – Poznań

REGENERACJA Miejskie Spa Batorego

REGENERACJA miejskie spa na os. S. Batorego jest kolebką marki,
znajduje się na poznańskim Piątkowie, ”przytulona” do Rezerwatu Żurawiniec.

W REGENERACJI łączymy naturalne terapie, ekologiczne kosmetyki, niszowe produkty z najnowszymi nieinwazyjnymi technologiami. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, tworząc skrupulatnie dobrany program pielęgnacyjny. Sympatyczna obsługa, doświadczenie i wiedza naszych terapeutów, dbałość o detale i profesjonalizm pozwolą Państwu odkryć niezwykły wymiar SPA – relaks poprzez holistyczną regenerację ciała i ducha.

REGENERACJA miejskie spa Batorego

os. Stefana Batorego 80A/L1

60-687 Poznań

Telefony kontaktowe:

61 8 247 247, 602 745 700

Informacje o zabiegach, umawianie wizyt: recepcja@regeneracja-spa.pl

Oferty, współpraca: batorego@regeneracja-spa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 21

sobota: 8 – 16

DANE DO PRZELEWU:
70 1140 2004 0000 3102 6478 4028 (mBank)

NEROLI Agnieszka Zwierzchowska

Dolna Wilda 87 61-501 PoznańZapraszamy do wnętrzaPoznaj naszą załogę

 Agnieszka

WŁAŚCICIELKA SPA SPOT I BATOREGO, KOSMETOLOG

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Emanuje spokojem i obdarowuje uważnością. Z pasą mówi o swojej pracy, a jej niesłabnący entuzjazm udziela się pracownikom. Ma w sobie radość życia i skupienie, które przekazuje innym. Uwielbia pracę z ludźmi i stawia na ciągły rozwój zawodowy i osobisty.


 Ania

KOSMETOLOG, KIEROWNIK SPA

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji. Z natury spokojna, otwarta na ludzi, opanowana i ciepła. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół lub z wciągającą książką i gorącą herbatką.


 Kamila

KOSMETOLOG, SPECJALISTA DS. JAKOŚCI KOSMETYKÓW

Absolwentka Chemii i Technologii Kosmetyków Politechniki Krakowskiej oraz Kosmetologii Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Dobiera zabiegi dokładnie analizując składy preparatów kosmetycznych, nawet do najbardziej wymagającej skóry.
Marta

KOSMETOLOG

Licencjonowany kosmetolog oraz magister pedagogiki edukacji prozdrowotnej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. W połączeniu z delikatnością i spokojem potrafi wprawić w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Zaraża pozytywną energią na cały dzień.


 Sylwia

KOSMETOLOG

Z wykształcenia jest kosmetologiem, podologiem  i ukończyła kierunek Manager Produktów  Kosmetycznych  na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z kolei zamiłowanie do jedzenia zaprowadziło ją na Uniwersytet Przyrodniczy , na którym ukończyła dietetykę. W swojej pracy do człowieka podchodzi indywidualnie i holistycznie, satysfakcję przynosi jej uśmiech i moment kiedy ktoś poczuje się lepiej „w swojej skórze”.


Sara

RECEPCJONISTKA

Studentka zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W pełni oddaje się wykonywanej pracy i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań. Wrażliwa na drugiego człowieka. Cechuje ją otwartość, komunikatywność a także pełne skupienie na potrzebach klientów.


Sara Łukaszewska

WIZAŻYSTKA

Pasjonatka piękna, kosmetolog, wizażystka, stylistka. Uczestniczka prestiżowych szkoleń organizowanych przez Atelier International De Maquillage Paris (Paryż 2014, Rio de Janerio 2015), absolwentka Make up&Fashion Styling School of Anita Folaron (2015) oraz Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (2015). Uzależniona od ciągłego rozwoju profesjonalistka, dostrzegająca piękno tam, gdzie nie widzą go inni. Kobieta wielu pasji. Nie wyobrażająca sobie życia bez gorącej kawy i francuskich rogalików.